Praca w edukacji w zachodniopomorskim

 • praca w edukacji
  23
  Kwi

  Praca w edukacji w zachodniopomorskim

  praca w edukacjiEdukacja jest sektorem rynku pracy, w którym o zatrudnienie jest coraz trudniej. Wiąże się to najprawdopodobniej z faktem, że studia humanistyczne nakierowane na działalność edukacyjną są niezmiennie bardzo popularne wśród młodych osób, co powoduje przesyt rynku specjalistami w tej dziedzinie. Nie inaczej sprawa wygląda w odniesieniu do województwa zachodniopomorskiego.

  Nic zatem dziwnego, że wśród zawodów nadwyżkowych w tym regionie znajdziemy przede wszystkim pedagogów. Małe zapotrzebowanie i mnogość kandydatów, spełniających wymagania sprawia, że znalezienie pracy czasem rzeczywiście graniczy z cudem. Mimo wszystko warto jednak uzbroić się w cierpliwość, bowiem co jakiś czas możemy natrafić na nowe ogłoszenia rekrutacyjne.

  Do pracy w edukacji w zachodniopomorskim poszukiwanych jest obecnie kilkadziesiąt osób. Potrzeba zwłaszcza nauczycieli wychowania przedszkolnego, ale również logopedów i lektorów języków obcych. Natomiast w związku ze zbliżającym się sezonem letnim poszukiwani są także opiekunowie kolonijni i animatorzy zajęć dla dzieci. Większość z tych ofert dotyczy oczywiście Szczecina.

2 komentarze