praca: Zawodnik dyscypliny sportu

czw
Sty

Data publikacji:

czw

Sty

2021

Zawodnik dyscypliny sportu

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
- ZESPOŁOWE PODEJMOWANIE TRENINGÓW OPARTYCH NA WSKAZÓWKACH TRENERA- RZETELNE REALIZOWANIE PLANU SZKOLEŃ- UDZIAŁ W WYZNACZONYCH ZAWODACH ( TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ O STAŁEJ PORZE JEDNAK UCZESTNICTWO W ZAWODACH ( W SEZONIE) WYMAGA CIĄGŁYCH WYJAZDÓW I PRACY W NIEDZIELĘ)- PODEJMOWANIE MAKSYMALNEGO WYSIŁKU DLA OSIĄGNIĘCIA JAK NAJLEPSZEGO WYNIKU W CZASIE ZAWODÓW I STOSOWANIE SPOSOBÓW WALKI DOZWOLONYCH REGULAMINEM)- ZA NIEWŁAŚCIWĄ POSTAWĘ MOŻE ODPOWIADAĆ FINANSOWO LUB NAWET BYĆ ZDYSKWALIFIKOWANY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 50 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie