praca: Technolog

czw
Wrz

Data publikacji:

czw

Wrz

2020

Technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Technolog
Miejsce pracy: Świdwinek
Numer: StPr/20/0542
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie założeń konstrukcyjnych wyrobów, dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Świdwinek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 731,54 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • sob
    Sie
    Data publikacji:
    sob
    Sie
    2020

    Technolog - technik technologii chemicznej

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Dębno

    Analiza surowców, analiza połączeń różnych surowców i ich wpływ na rozwój roslin i gleb

    Poznaj ofertę
  • czw
    Sie
    Data publikacji:
    czw
    Sie
    2020

    Technolog (produkcja rur wielowarstwowych)

    Firma:  TBS Consulting
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/

    Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za stan, aktualizację oraz zgodność dokumentacji technologicznej dotyczącej wyrobów gotowych oraz surowców. Bieżąca kontrola wyników badań wyrobów gotowych a także analiza przyczyn odchyleń uzyskiwanych...

    Poznaj ofertę