praca: Technolog - technik technologii chemicznej

sob
Sie

Data publikacji:

sob

Sie

2020

Technolog - technik technologii chemicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Dębno
Numer: StPr/20/0599
OBOWIĄZKI:
Analiza surowców, analiza połączeń różnych surowców i ich wpływ na rozwój roslin i gleb
Miejsce pracy:

Dębno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Zobacz podobne oferty

  • czw
    Wrz
    Data publikacji:
    czw
    Wrz
    2020

    Technolog

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Świdwinek

    przygotowywanie założeń konstrukcyjnych wyrobów, dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

    Poznaj ofertę
  • czw
    Sie
    Data publikacji:
    czw
    Sie
    2020

    Technolog (produkcja rur wielowarstwowych)

    Firma:  TBS Consulting
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/

    Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za stan, aktualizację oraz zgodność dokumentacji technologicznej dotyczącej wyrobów gotowych oraz surowców. Bieżąca kontrola wyników badań wyrobów gotowych a także analiza przyczyn odchyleń uzyskiwanych...