praca: Technik Utrzymania Obiektu

pon
Sty

Data publikacji:

pon

Sty

2021

Technik Utrzymania Obiektu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:

Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu będzie odpowiedzialny za obsługę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, automatyki, systemów ppoż, lub innych w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu.

Wymagania:
  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,
  • Wykształcenie techniczne opcjonalnie: elektryczne, HVAC lub inne,
  • Doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji
  • opcjonalnie, elektrycznych / ogrzewania / klimatyzacji i wentylacji / hydraulicznych /wodno-kanalizacyjnych / gazowych / ppoż., inne,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, lub nowych umiejętności zawodowych,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty