praca: Technik Serwisu

śr
Paź

Data publikacji:

śr

Paź

2020

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Koszalin

Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT?

Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć?

Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność?

Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce.

Renomowani Klienci, różnorodne zadania, wiele projektów …. nie ma czasu na nudę!

Od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego
  • podstawowej znajomości budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego
  • podstawowej znajomość infrastruktury sieciowej LAN/WiFi
  • znajomości systemów operacyjnych
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS
  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń drukujących
Co możemy Ci zaoferować?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • premia kwartalna do 30 % wynagrodzenia podstawowego i dodatkowopłatne dyżury
  • samochód służbowy
  • opiekę medyczną
  • szkolenia techniczne
  • dostęp do wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole