praca: Technik mechanik maszyn i urządzeń

wt
Paź

Data publikacji:

wt

Paź

2020

Technik mechanik maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/2591
OBOWIĄZKI:

-ZAPEWNIENIE POPRAWNEGO FUNKCJONOWANIA SPRZĘTU, MASZYN I URZĄDZEŃ ORAZ INSTALACJI TECHNICZNYCH WYKORZYSTYWANYCH NA TERENIE PRZEDSIĘBIORSTWA LUB FIRMY POPRZEZ DIAGNOZOWANIE USTEREK, WYKONYWANIE DROBNYCH NAPRAW, PRAC REMONTOWYCH I INSTALATORSKICH, -PRZEPROWADZANIE KONSERWACJI CZĘŚCI ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ PRODUCENTA, -POSŁUGIWANIE SIĘ RYSUNKIEM TECHNICZNYM I SCHEMATAMI MONTAŻOWYMI, -ZAMAWIANIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH, -SPORZĄDZANIE RAPORTÓW Z PROWADZONYCH PRAC KONSERWACYJNYCH I NAPRAWCZYCH, -WYKONYWANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH, -PRZESTRZEGANIE ZASAD ERGONOMII ORAZ PRZEPISÓW BHP, OCHRONY PPOŻ. I OCHRONY ŚRODOWISKA WYMAGANYCH NA STANOWISKU PRACY.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PRECYZJA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie