praca: Technik Elektroradiologii

czw
Paź

Data publikacji:

czw

Paź

2020

Technik Elektroradiologii

Technik Elektroradiologii
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Spółka Medyczna zajmująca się profilaktyką nowotworową.

Zadania:
  • Wykonywanie badań mammograficznych na terenie całej Polski w Mammobusach.
Wymagania:
  • Ukończone studium, licencjat lub studia wyższe.
Oferujemy:
  • Pracę na najnowszych aparatach cyfrowych.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie.
Wynagrodzenie:
Wynagrodzenie brutto: 4000-5000
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • czw
    Paź
    Data publikacji:
    czw
    Paź
    2020

    Lekarz Radiolog / Ultrasonografista

    Firma:  Medicover Sp. z o.o.
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Szczecin

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty Radiologa bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji z Radiologii certyfikat do wykonywania USG (w przypadku innych specjalizacji niż Radiologia) prawo wykonywania zawodu umiejętność...

    Poznaj ofertę