praca: Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania (branża projektowa)

  • Strona główna
  • / Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania (branża projektowa)
18
Wrz

Data publikacji:

18

Wrz

2019

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania (branża projektowa)

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Nr ref.: DSM/WS-09/2019/2019/8/109
Opis stanowiska:
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Analiza rynku firm projektowych pod kątem zapotrzebowania na nowe wdrożenia
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie umów sprzedaży
  • Planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój firmy
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i wizerunkowej
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedawcy w branży budowlanej lub architektonicznej
  • Aktywne zainteresowanie projektowaniem 2D/3D, bardzo dobra znajomość CAD 2D/3D
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na wyniki sprzedaży, proaktywna postawa
  • Gotowość do podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Bogaty pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków obcych
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Pracę w przyjaznym zespole i wywzwania zawodowe u międzynarodowego dystrybutora oprogramowania
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.