praca: Specjalista ds. marketingu

pon
Lis

Data publikacji:

pon

Lis

2020

Specjalista ds. marketingu

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Firma produkcyjna, która jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów i sieci światłowodowych, poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. marketingu.

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Planowanie działań marketingowych zgodnie z wizją firmy oraz ich realizacja
  • Nadzór nad prezentacjami dla Klientów – organizacja i koordynacja prezentacji wyjazdowych, dobór produktów objętych prezentacją, katalogów, kreacja prezentacji
  • Organizacja konferencji, targów, eventów
  • Dbanie i nadzór nad stroną firmy – redagowanie wpisów, aktualizacja treści, produktów, kreowanie nowych stron, współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Materiały graficzne – przekazywanie wytycznych dla grafików w pracach nad katalogami, kartami produktowymi, organizacja oraz nadzór nad sesjami foto, redagowanie artykułów technicznych na podstawie treści przekazanych z działów  technicznych
  • Sporządzanie prezentacji PowerPoint
  • Udział w bieżących czynnościach marketingowych, reklamowanych
  • Sporządzanie raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze marketingu min. 4 lata
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia tekstów dostosowanych do okoliczności i odbiorców.
  • Kompetencje miękkie: kreatywność, myślenie analityczne, umiejętność pracy w zespole, komunikacja.
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu wewnętrznym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie i nagrody zależne od efektów pracy
  • Pracę w dynamicznym środowisku z ciekawym produktem
  • Udział w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwijania i poszerzania kompetencji