praca: Specjalista ds. księgowości

śr
Paź

Data publikacji:

śr

Paź

2020

Specjalista ds. księgowości

Ogłoszenie numer: 3759504, z dnia 2020-10-14

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych w systemie operacyjnym,
  • dokonywanie rozliczeń bankowych za pośrednictwem systemu bankowego,
  • obsługa przelewów przychodzących i wychodzących w systemie operacyjnym,
  • uzgadnianie codziennego stanu środków na rachunkach bankowych,
  • współudział przy realizacji płynności Kasy poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu środków na poszczególnych kontach bankowych Oddziałów oraz Centrali,
  • wykonywanie sprawozdawczości do GUS za pośrednictwem strony internetowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  – minimum 1 rok,
  • dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Access).

Oferujemy

  • interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 27 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii kwartalnych
  • nagrody roczne,
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne.