praca: Rejestratorka medyczna

pt
Lis

Data publikacji:

pt

Lis

2020

Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Miejsce pracy: Szczecinek
Numer: StPr/20/1083
OBOWIĄZKI:
1. Uzyskiwanie informacji medycznych oraz ubezpieczeniowych, rejestrowanie pacjentów w programach komputerowych.2. Przekierowanie pacjentów do wskazanych lekarzy specjalistów.3. Uzyskiwanie dodtakowych informacji potrzebnych do ustalenia postępowania medycznego w ramach realizowanych procedur.4. Udzielanie wyczerpujących i dokładnych informacji dotyczących terminu wizyty learskiej pacjentowi/rodzinie zagłaszającym się osobiście lub telefonicznie.5. Telefoniczne informowanie pacjentów o zmianach w terminie ustalonej wizyty lekarskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Szczecinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku