praca: Recepcjonista

sob
Wrz

Data publikacji:

sob

Wrz

2020

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Recepcjonista
Miejsce pracy: Niechorze
Numer: StPr/20/0723
OBOWIĄZKI:

praca w recepcji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Niechorze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • pon
    Wrz
    Data publikacji:
    pon
    Wrz
    2020

    Recepcjonista Stomatologiczny / Recepcjonistka Stomatologiczna

    Firma:  Medicover sp. z o.o.
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Szczecin

    Centrum Stomatologiczne Medicover ul. Brama Portowa 1, Coś o Tobie: dobrze radzisz sobie ze stresem, a problem jest dla Ciebie wyzwaniem jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu...

    Poznaj ofertę
  • pon
    Wrz
    Data publikacji:
    pon
    Wrz
    2020

    Recepcjonista

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Szczecinek

    monitorowanie osób wchodzących do jednostki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

    Poznaj ofertę