praca: Psycholog

wt
Wrz

Data publikacji:

wt

Wrz

2020

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Psycholog
Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
Numer: StPr/20/0473
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie zajęć z psychologiem mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

Miejsce pracy:

Nowe Czarnowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • śr
    Wrz
    Data publikacji:
    śr
    Wrz
    2020

    Psycholog

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Dębno

    Diagnoza i terapia psychologiczna Wymagania konieczne: Zawód: Psycholog Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia Uprawnienia: umiejetność nawiązywania kontaktów Uprawnienia: empatia, cierpliwość Uprawnienia: otwartość

    Poznaj ofertę