praca: Product manager (branża drzewiarska)

śr
Sty

Data publikacji:

śr

Sty

2021

Product manager (branża drzewiarska)

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/20/0861
OBOWIĄZKI:

Zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach, analizy i trendy na rynku, wdrażanie strateg produktu, nadzór nad prawidłowym procesem sprzedaży

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, inne, kierunek: Marketingowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Zarządzanie cyklami sprzedaży, umiejętnosci mediacyjne

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie