praca: Pracownik Produkcji

śr
Sty

Data publikacji:

śr

Sty

2021

Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 4062407, z dnia 2021-01-06

Serwach to rodzinna firma, wyłącznie z polskim kapitałem, działająca nieprzerwanie od 1996 roku. Naszą specjalnością jest produkcja opakowań z tektury falistej.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Goleniów

Opis stanowiska

Jako Pracownik Produkcji będziesz współpracował z zespołem profesjonalistów przy produkcji opakowań z tektury falistej.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie II i III zmianowym: 6-14,14-22,22-6 (od poniedziałku do piątku)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć do nauki

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzenia (zmiana umowy, staż pracy, zaangażowanie itp…)
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazne i dobre środowisko pracy
  • Pakiet socjalny: bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, karty multisport, imprezy firmowe
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pracę w ścisłym centrum Goleniowa

Jeżeli poszukujesz pracy dającej poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia oraz przyjaznej atmosfery - zgłoś się do nas.