praca: Pomocnik w produkcji drzewnej

pt
Sty

Data publikacji:

pt

Sty

2021

Pomocnik w produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomocnik w produkcji drzewnej
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/21/0005
OBOWIĄZKI:
Sztaplowanie tarcicy,pakietyzacja tarcicy, rozpoznawanie wad drewna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • pon
    Sty
    Data publikacji:
    pon
    Sty
    2021

    Pomocnik w pralni przemysłowej

    Firma:  MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/

    Miejsce pracy: Niemcy ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca w zautomatyzowanej wielodziałowej pralni przemysłowej Sortowanie, składanie i wieszanie prania Kontrola jakości poszczególnych sztuk Podstawowa obsługa maszyn piorących Inne prace pomocnicze na terenie pralni...

    Poznaj ofertę
  • pt
    Gru
    Data publikacji:
    pt
    Gru
    2020

    Pomocnik na produkcji słodyczy

    Firma:  MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/

    Miejsce pracy: Niemcy (Niemcy Wschodnie) PRACA OD ZARAZ! Opis pracy: Proste prace produkcyjne przy pakowaniu i układaniu towaru (słodyczy) Kontrola jakości czekoladek Inne prace pomocnicze MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE LUB GRUPIE - każda grupa mieszka i pracuje...

    Poznaj ofertę