praca: Monter fasad (pomocnik)

12
Cze

Data publikacji:

12

Cze

2019

Monter fasad (pomocnik)

Ogłoszenie numer: 2488198, z dnia 2019-06-12

Firma norweska Insert Glass og Fasademontasje AS zatrudni do pracy na terenie całej Norwegii pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Montaż fasad, stolarki okiennej, PVC, elewacji wentylowanych typu alucobond, ryeynobond, dibond

Wymagania

  • doświadczenie w montażu konstrukcji aluminiowych
  • doświadczenie w szkleniu konstrukcji aluminiowych
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • kontrakt norweski -Stawka 190 /210 nok
  • pełny etat (minimum 37,5h tygodniowo)
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • samochód służbowy dla grupy monterów
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach w całej Norwegii
  • praca w systemie 4 tygodnie w Norwegii, 1 tydzień w Polsce (szczegóły do uzgodnienia)
  • praca od Maja /Czerwca2019 (lub do uzgodnienia w późniejszym terminie)