praca: Młodszy asystent

pon
Sty

Data publikacji:

pon

Sty

2021

Młodszy asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0109
OBOWIĄZKI:
-PRACA ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI WYNIKAJĄCYMI Z USTAWY Z DNIA 14 MARCA 1985 R. O PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ ORAZ WSZELKIMI AKTAMI PRAWNYMI, KTÓRE SĄ PODSTAWĄ DO DZIAŁANIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ- PRZEPROWADZANIE KONTROLI SANITARNYCH Z UPOWAŻNIENIA PAŃSTWOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W POLICACH NA TERENIE POWIATU POLICKIEGO- PROWADZENIE DOKUMENTACJI NADZOROWANYCH OBIEKTÓW I PRACY W NICH WYKONYWANEJ ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI WYTYCZNYMI- SPORZĄDZANIE PROTOKOŁÓW Z KONTROLI, KLASYFIKACJI, PRZYGOTOWYWANIE POSTANOWIEŃ I DECYZJI, PROWADZENIE REKONTROLI WYDAWANYCH ZARZĄDZEŃ WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MAGISTERSKIE O KIERUNKU: BIOLOGIA, CHEMIA, ŻYWIENIE CZŁOWIEKA, DIETETYKA, ZDROWIE PUBLICZNE OCHRONA ŚRODOWISKA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: BIOLOGIA, CHEMIA, ŻYWIENIE CZŁOWIEKA, DIETETYKA, ZDROWIE PUBLICZNE, OC
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie