praca: Menadżer

pt
Sty

Data publikacji:

pt

Sty

2021

Menadżer

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Menadżer
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0026
OBOWIĄZKI:
kierowanie zespołem pracowników na poszczególnych stanowiskach, sporządzanie raportów operacyjnych, obsługa poszczególnych stanowisk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia pracy w kierowaniu ludźmi,

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 192 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie