praca: Manikiurzystka

wt
Wrz

Data publikacji:

wt

Wrz

2020

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/20/0639
OBOWIĄZKI:
Stylizacja paznkoci metodami: hybryda, żel, nowoczesny migdał. Zdobienia paznokci kryształkami. Malowanie akwarelami wzorów. Znajomość pielęgnacji paznokci. Wykonywanie pedicure frezarkami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Malowanie akwarelą na paznkociach.
Uprawnienia: Ceryficate of competency - Modern Shape

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu