praca: Listonosz samochodowy

wt
Lis

Data publikacji:

wt

Lis

2020

Listonosz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Miejsce pracy: Mierzyn
Numer: StPr/20/0796
OBOWIĄZKI:
przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planówsprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Listonosz
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: pozytywne nastawienie do pracy
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: brak ograniczeń do dźwigania

Wymagania inne:

umiejętność obsługi tabletuchęć do nauki, gotowość do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych, zgoda na wykorzystanie samochodu prywatnego do celów służbowych na podstawie odrębnej umowy (kilometrówka)

Miejsce pracy:

Mierzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 723 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach