praca: Lekarz Weterynarii

śr
Wrz

Data publikacji:

śr

Wrz

2020

Lekarz Weterynarii

Obecnie, dla jednego z producentów trzody chlewnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie | Numer ref.: LWE/037/MBO

Twoje zadania:

  • Praca przy zwierzętach (trzoda chlewna)
  • Wykonywanie prac weterynaryjnych
  • Wykonywanie zabiegów

Oczekujemy:

  • Dyplomu lekarza weterynarii
  • Prawa jazdy kat.B
  • Zaangażowania
  • Zdolności organizacyjnych i chęci rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę na pełen etat w stałych godzinach
  • Benefity (Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

Oferta dotyczy pracy stałej.