praca: Księgowa / Księgowy

pon
Sie

Data publikacji:

pon

Sie

2020

Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 3582800, z dnia 2020-08-24

DAEAH Engineering & Construction Co. Ltd. Oddział w Polsce

Nowo powstały oddział w Polsce Koreańskiej firmy DAEAH E&C CO., LTD. poszukuje księgowego / księgowej do naszego biura w Szczecinie:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • kontrola kosztów oraz przepływów pieniężnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US itp)
  • weryfikacja i wystawianie faktur pod kątem zgodności z umowami
  • monitorowanie zobowiązań
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów i analiz finansowych
  • prowadzenie ewidencji księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i przekazywanie ich do odpowiednich instytucji

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego/księgowej
  • język angielski komunikatywny (kadra zarządzająca nie mówi po polsku)
  • znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • znajomość obsługi komputera i programów informatycznych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szansa rozwoju i awansu
  • dużą swobodę w wykonywaniu swoich zadań
  • możliwość relokacji