praca: Koordynator firmy sprzątającej

pon
Paź

Data publikacji:

pon

Paź

2020

Koordynator firmy sprzątającej

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Sarbinowo
Numer: StPr/20/2066
OBOWIĄZKI:
pilnowanie pracowników Hotelu, również sprzątanie pokoi w hotelu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia na stanowisku koordynator firmy sprzątającej

Miejsce pracy:

Sarbinowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie