praca: Kontroler jakości

wt
Sty

Data publikacji:

wt

Sty

2021

Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/21/0018
OBOWIĄZKI:
przyjęcie i wysyłka towarów, praca ze skanerem, kontrola stanów magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: doświadczenie przy weryfikacji i ocenie reklamacji klientów
Uprawnienia: doświadczenie przy weryfikacji błędnie dostarczonych paczek
Uprawnienia: Obsługa Skanera
Uprawnienia: doświadczenie w obrocie dokumentacją magazynową
Uprawnienia: znajomość programu exel

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie