praca: Kierownik Lakierni

wt
Wrz

Data publikacji:

wt

Wrz

2020

Kierownik Lakierni

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi. Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby która będzie zarządzać działem lakierni:

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem i wykonaniem planów produkcji
  • Koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu w dziale  lakierni 7 osób
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników
  • Nadzór nad wykonaniem robót z uwzględnieniem wymaganej jakości wynikającej   z dokumentacji technicznej ( kontrola wyrobu produktu)
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. podczas malowania i paskowania,  kontrola sprzętu do lakierowania i oprzyrządowania, kontrola materiałów dodatkowych i pomocniczych
  • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym wyposażenia lakierni  zgodnie z normami BHP oraz sprzętu natryskowego
  • Raportowanie i ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale lakierni / malarni
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość języka anielskiego lub niemieckiego
  • Znajomości pełnego procesu malowania elementów, przygotowania powierzchni i ochrony przed korozją
  • Umiejętności  zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku
  • Prywatna opieka medyczna LUXMED, dofinansowanie do pakietów rodzinnych
    ubezpieczenie na życie Allianz
  • Możliwość nauki i rozwoju języka obcego –  kursy języków obcych
  • Zadbamy również o Twój rozwój poprzez różnorodne szkolenia
  • Będziesz pracować w  systemie  jednozmianowym 07:30 – 15:45
  • Paczki dla dzieci na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dzieci
  • Praca w firmie o bardzo dobrej renomie