praca: Kierowca samochodu dostawczego

nie
Sie

Data publikacji:

nie

Sie

2020

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/1865
OBOWIĄZKI:

ODPOWIEDZIAŁNOŚĆ FINANSOWA ZAŁADUNEK ROZŁADUNEK SAMOCHODU PROWADZENIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ ZE ZLECENIAMI CMR, KARAT PRACY (CZASU) DBANIE O POWIERZONE MIENIE

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
Uprawnienia: PROWADZENIE SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 TONY
Uprawnienia: NIEKARALNOŚĆ
Uprawnienia: SŁABA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie