praca: Kierowca samochodu ciężarowego

nie
Sie

Data publikacji:

nie

Sie

2020

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Miejsce pracy: Karnice
Numer: StPr/19/1713
OBOWIĄZKI:
kierowca samochodów ciężarowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ORZECZENIE PSYCHOLOGICZNE DO WYKONYWANIA PRACY NA STANOWISKU KIEROWCY
Uprawnienia: AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE DO KIEROWANIA POJAZDAMI
Uprawnienia: ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. C+E
Uprawnienia: KARTA KIEROWCY

Miejsce pracy:

Karnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach