praca: Inżynier technologii żywności

wt
Lis

Data publikacji:

wt

Lis

2020

Inżynier technologii żywności

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/20/0433
OBOWIĄZKI:

kontrola i nadzór sanitarny warunków produkcji, przechowywania obrotu i jakości zdrowotnej środków spożywczych, kosmetyków, używek oraz przedmiotów użytku mających wpływ na zdrowie człowieka.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Świnoujście

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu