praca: Handlowiec - Przedstawiciel Handlowy - FMCG

pon
Wrz

Data publikacji:

pon

Wrz

2020

Handlowiec - Przedstawiciel Handlowy - FMCG

Ogłoszenie numer: 3629870, z dnia 2020-09-14

Business Line Support dla prężnie działającej firmy w obszarze FMCG z centralą w Gdańsku poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • rejestracja na palmtopie zamówień klientów
  • monitoring płatności i kontrola rozliczeń klientów
  • dystrybucja katalogów i gazetek promocyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży FMCG - warunek konieczny
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Przedstawiciel Handlowy lub Handlowiec
  • znajomość aplikacji MS Office - Word i Excel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • preferowana współpraca B2B w oparciu o umowę kontraktową, ale możliwa też umowa o pracę
  • palmtop do obsługi zamówień
  • bardzo dobre wynagrodzenie prowizyjne od zakontraktowanych zamówień
  • w okresie próbnym 3 miesięcy stała podstawa wynagrodzenia