praca: Główny księgowy

pon
Sty

Data publikacji:

pon

Sty

2021

Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/20/0893
OBOWIĄZKI:

https://psseslawno.pis.gov.pl/?news=394

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

https://psseslawno.pis.gov.pl/?news=394

Miejsce pracy:

Sławno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • nie
    Sty
    Data publikacji:
    nie
    Sty
    2021

    Główny księgowy

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Szczecin

    PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI SZKOŁY, PROWADZENIE I KONTROLA GOSPODARKI FINANSOWEJ, ROZLICZANIE WYNAGRODZEŃ, SPORZĄDZANIE LIST PŁAC, SPORZĄDZANIE I KONTROLOWANIE SPRAWOZDAŃ I DEKLARACJI ZUS, GUS I PODATKOWYCH PIT, VAT, EWIDENCJA I SPORZĄDZANIE...

    Poznaj ofertę
  • pon
    Gru
    Data publikacji:
    pon
    Gru
    2020

    Główny księgowy

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Sławno

    https://psseslawno.pis.gov.pl/?news=394 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne: https://psseslawno.pis.gov.pl/?news=394

    Poznaj ofertę