praca: Formierz odlewnik

pon
Lis

Data publikacji:

pon

Lis

2020

Formierz odlewnik

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Daleszewo
Numer: StPr/20/0599
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie masy formierskiej, form odlewniczych, zalewanie form metalem ciekłym, wybijanie odlewów, obsługa pieców do topienia metalu, formowanie ręczne i mechaniczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Formierz odlewnik (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Daleszewo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie