praca: Elektromonter

pon
Wrz

Data publikacji:

pon

Wrz

2020

Elektromonter

Dla naszego klienta, pracodawcy z branży elektrycznej z siedzibą w centrum Szczecina, poszukujemy osób doświadczonych  w montaży zgodnym ze schematem technicznym.

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Montaż rozdzielni elektrycznych zgodnie ze schematem

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne (elektryk/mechatronik/elektromonter)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Bonusy pozapłacowe