praca: Drukarz

wt
Paź

Data publikacji:

wt

Paź

2020

Drukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Drukarz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/2581
OBOWIĄZKI:
-BIEŻĄCA OBSŁUGA MASZYNY,-REALIZACJA ZLECEŃ,-KONTROLA JAKOŚCI DRUKU,-TERMINOWA REALIZACJA ZLECONYCH PRAC,-WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI PRODUKCYJNEJ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie