praca: Barman

czw
Lis

Data publikacji:

czw

Lis

2020

Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Barman
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2104
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych zgodnie z recepturą lokalu. Parzenie kawy i herbaty. Przygotowywanie stołów, serwowanie posiłków, sprzątanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: sporządzanie drinków

Wymagania inne:

umiejętność obsługi kelnerskiej klientów, parzenia kawy, 1 rok doświadczenia jako barman

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie