praca: Asystent wydawnictwa

śr
Paź

Data publikacji:

śr

Paź

2020

Asystent wydawnictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/1080
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie prac prz ywydawaniu i dystrybucji książek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie, zdolności manualne, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie