praca: Asystent projektanta

wt
Paź

Data publikacji:

wt

Paź

2020

Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/1957
OBOWIĄZKI:

sporządzanie rysunków technicznych, kosztorysów, wycen

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

szkoła techniczna, szybkie przyswajanie wiedzy technicznej, kwalifikacje bądź doświadczenie na danym stanoiwsku, mieszkaniec powiatu

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie