praca: Archiwista

pon
Wrz

Data publikacji:

pon

Wrz

2020

Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Archiwista
Miejsce pracy: Szczecinek
Numer: StPr/20/0743
OBOWIĄZKI:

- prace biurowe - archiwizowanie dokumentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Szczecinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Zobacz podobne oferty

  • wt
    Wrz
    Data publikacji:
    wt
    Wrz
    2020

    Archiwista

    Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Choszczno

    Archiwista

    Poznaj ofertę
  • śr
    Wrz
    Data publikacji:
    śr
    Wrz
    2020

    Młodszy archiwista

    Firma:  Archiwum Państwowe w Szczecinie
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Szczecin

    Warunki pracy Praca w czytelni i na magazynie Archiwum, w systemie jednozmianowym ośmiogodzinnym, stanowisko pracy wyposażone jest w komputer, monitor ekranowy - obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie. Zabytkowy budynek przy ul. św. Wojciecha 13, jest...