praca: Analityk finansowy

pon
Lis

Data publikacji:

pon

Lis

2020

Analityk finansowy

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie analiz i raportów finansowych, sprzedażowych, zakupowych oraz produkcyjnych;
  • Przygotowanie biznes planów lub dokumentacji/opracowań niezbędnych w celu uzyskania finansowania;Opracowywanie dokumentacji kredytowych, leasingowych;
  • Przygotowywanie raportów na bazie danych księgowych;
  • Tworzenie modeli finansowych;
  • Współpraca z Działem Księgowości.

WYMAGANIA:

  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Bankowość, Matematyka);
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele.

OFERUJEMY:

  • Zakwaterowanie w przypadku relokacji do Szczecinka;
  • Pracę pełną wyzwań w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.