praca: Analityk finansowy

pt
Wrz

Data publikacji:

pt

Wrz

2020

Analityk finansowy

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/2237
OBOWIĄZKI:

-KONTROLA I KLASYFIKACJA ZAGRANICZNYCH KOSZTÓW BEZPOŚREDNICH W OBLICZU MIĘDZYNARODOWYCH PRZEPISÓW PODATKOWYCH, -OPRACOWANIE ANALIZ I STATYSTYK EKONOMICZNYCH ODDZIAŁU.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie