praca: Wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej

śr
Gru

Data publikacji:

śr

Gru

2020

Wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/20/0741
OBOWIĄZKI:

Sprawowanie opieki nad wychowankami, pomoc wychowawcyw realizacji programu pomocy dziecku, udział w procesie wychowawczym podopiecznych, udział w codziennych obowiązkach w placówce

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy, odpowiedzialność, sumienność

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim