praca: Specjalista ds. Zamówień Publicznych

pt
Sty

Data publikacji:

pt

Sty

2021

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Ogłoszenie numer: 4124413, z dnia 2021-01-08

KINETIC MEDICAL sp. z o.o.

Dystrybutor specjalistycznego sprzętu do chirurgicznych zabiegów ortopedycznych.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert przetargowych z zakresu ortopedycznych wyrobów medycznych
  • Przygotowywanie zgłoszeń wyrobów medycznych do URPL
  • Nadzór nad dokumentacją przetargową
  • Monitorowanie ogłoszeń przetargowych w jednostkach służby zdrowia
  • Umowa o pracę

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zamówień publicznych
  • Umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia postępowań przetargowych
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia;
  • Odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań, terminowość, rzetelność, sumienność, systematyczność, inicjatywa i zaangażowanie;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w działaniu
  • Zaświadczenie o niekaralności - do przedstawienia przy podpisywaniu umowy o pracę
  • Posiadanie podpisu kwalifikowanego - do przedstawienia przy podpisywaniu umowy o pracę
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) na czas określony 3 miesiące, z możliwością przedłużenia i umowy na czas nieokreślony
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie medycznej
  • Pełne wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wynagrodzenie brutto

  • od 3500 do 6000