praca: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta (bez sprzedaży)

  • Strona główna
  • / Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta (bez sprzedaży)
pon
Paź

Data publikacji:

pon

Paź

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta (bez sprzedaży)

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych
  • Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Niekaralność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole