Praca: Specjalista ds. obsługi Klienta (przychodzące)

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego klienta, wiodącej norweskiej firmy związanej z branżą motoryzacyjną, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta (przychodzące)
Miejsce pracy: Goleniów, Nowogard
Zakres obowiązków
  • obsługa Klientów online (głównie za pośrednictwem wewnętrznego systemu, mail, telefon)
  • odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie problemów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • wsparcie Klienta na każdym etapie procesu
  • budowanie relacji z Klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • sporządzanie raportów z wykonywanych działań
  • prace biurowe
Poszukiwane kompetencje
  • pozytywne nastawienie  – warunek konieczny!
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z ludźmi
  • umiejętność i zapał do rozwiązywania problemów
  • konsekwentna realizacja celów, które stawiasz przed sobą
  • kreatywne podejście do powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
Oferujemy
  • elastyczne godziny pracy - praca zmianowa, możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć dodatkowych
  • stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) plus system motywacyjny
  • profesjonalne szkolenia wstępne i rozwojowe w ramach godzin pracy
  • realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
  • przyjazna atmosfera pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-obslugi-klienta-przychodzace_1916109.html