praca: Specjalista ds. jakości

śr
Paź

Data publikacji:

śr

Paź

2020

Specjalista ds. jakości

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Ref.No: SJSZ 09/2020
Twoje obowiązki:
  • Bieżąca i okresowa analiza jakości produkowanych wyrobów, a także nadzór nad korygowaniem stwierdzonych nieprawidłowości,
  • Inicjowanie działań zmierzających do wyznaczonych celów jakościowych,
  • Prowadzenie statystyki reklamacji,
  • Wyrywkowa kontrola wyrobów gotowych,
  • Współpraca z kierownikami w zakresie eliminacji przyczyn powstawania wad,
  • Administracja zgłoszonych reklamacji,
  • Analiza powtarzających się problemów jakościowych i pomoc w opracowaniu sposobu ich eliminacji,
  • Opracowywanie kart wymagań dla produktów i opiniowanie możliwości produkcyjnych,
  • Opracowywanie kryteriów oceny z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klientów
  • Udział w przeklasyfikowaniu i weryfikacji wyrobów przeznaczonych do utylizacji,
  • Ścisła współpraca z pracownikami laboratorium
Nasze oczekiwania:
  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
  • Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli jakości,
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub chemiczne),
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych,
  • Dokładność, zaangażowania i dążenia do osiągnięcia wyników
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność do samomotywacji.
Oferujemy:
  • Wymagającą pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie
  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.