praca: Rzemieślnik-pracownik wydziału utrzymania czystości

pt
Sty

Data publikacji:

pt

Sty

2021

Rzemieślnik-pracownik wydziału utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0040
OBOWIĄZKI:
- SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH,- SPRZĄTANIE HAL PRODUKCYJNYCH,- SPRZĄTANIE SANITARIATÓW,- WSPÓŁPRACA Z POZOSTAŁYMI DZIAŁAMIPRACA W GODZINACH 06.00-19.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie