Praca: Mechanik Maszyn

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy usługowej z branży mechanicznej i samochodowej, o pracy stałej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Mechanik Maszyn
Miejsce pracy: Szczecin (okolice)
Obowiązki:
  • naprawa maszyn fleksograficznych, sklejarek, torebkarek
  • diagnozowanie i usuwanie usterek
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych oraz bieżąca kontrola parku maszynowego
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień z dziedziny pneumatyki oraz hydrauliki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane kursy spawania, frezowania lub toczenia
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre zarobki; jasny, motywacyjny system wynagradzania
  • atrakcyjny system szkoleń
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • niezbędne szkolenia serwisowe
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).