praca: Elektryk

nie
Sty

Data publikacji:

nie

Sty

2021

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Elektryk
Miejsce pracy: Barwice
Numer: StPr/20/1159
OBOWIĄZKI:

obsługa, konserwacja, remont, budowa instalacji elektrycznych w budynkach mieszkaniowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Uprawnienia energetyczne do 1 KV

Miejsce pracy:

Barwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • wt
    Sty
    Data publikacji:
    wt
    Sty
    2021

    Monter instalacji elektrycznych (OZE)

    Firma:  TP TELTECH Sp. z o.o.
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/

    Zadania: montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych, prace elektryczne, montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC, montaż tras kablowych, wykonywanie uziemienia, konfigurowanie i uruchamianie systemów....

    Poznaj ofertę
  • wt
    Sty
    Data publikacji:
    wt
    Sty
    2021

    Technik Elektryk (K/M) [rekrutacja online]

    Firma:  Apleona HSG Sp. z o.o.
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/ Szczecin, Goleniów

    Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Obiektu będzie odpowiedzialna za: Utrzymanie utrzymywanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości; Codzienna obsługa techniczna...

    Poznaj ofertę
  • pon
    Gru
    Data publikacji:
    pon
    Gru
    2020

    Elektryk budowlany

    Firma:  PersonalPilot
    Miejsce pracy:  zachodniopomorskie/

    podłączanie gniazdek oraz instalacji elektrycznych na budowach doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B

    Poznaj ofertę