praca: Asystent ds zakupów

pt
Lis

Data publikacji:

pt

Lis

2020

Asystent ds zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/2967
OBOWIĄZKI:
- PRZYGOTOWANIE ORAZ REALIZACJA PROCESU ZAKUPU POPRZEZ MIN. AKTYWNE WYSZUKIWANIE DOSTAWCÓW, DOKONYWANIE ANALIZY ZAPOTRZEBOWANIA I SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ U DOSTAWCÓW- PROWADZENIE REJESTRU DOSTAWCÓW- DOKONYWANIE OCENY I WERYFIKACJI POTENCJALNYCH DOSTAWCÓW POPRZEZ WYSZUKIWANIE I TWORZENIE LIST REKOMENDOWANYCH DOSTAWCÓW- OKREŚLENIE POZIOMU JAKOŚCI TOWARÓW/USŁUG OD POTENCJALNYCH DOSTAWCÓW POPRZEZ OCENĘ JAKOŚCI PRÓBEK- SPORZĄDZANIE ANALIZY WARUNKÓW FINANSOWYCH OFEROWANYCH PRZEZ DOSTAWCÓW TOWARÓW/USŁUG- POZYSKIWANIE OFERT CENOWYCH POSZUKIWANYCH TOWARÓW/USŁUG- DOKONYWANIE WYCENY TOWARÓW/USŁUG- NAWIĄZYWANIE DŁUGOFALOWYCH RELACJI Z DOSTAWCAMI TOWARÓW/USŁUG W PROCESIE NEGOCJACJI HANDLOWYCH PROWADZONYCH W CELU USTALENIA WARUNKÓW WSPÓŁPRACY POMIĘDZY STRONAMI- DOKONYWANIE ZAKUPÓW BEZPOŚREDNIO OD DOSTAWCÓW TOWARÓW/USŁUG-PROWADZENIE Z WYKORZYSTANIEM ARKUSZY KALKULACYJNYCH LIST ZAPOTRZEBOWANIA /SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ ODEBRANYCH TOWARÓW /USŁUG- PROWADZENIE KOMPLEKSOWEJ DOKUMENTACJI I RAPORTÓW DOTYCZĄCYCH PROCESU ZAKUPÓW TOWARÓW/USŁUG OD DOSTAWCÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ADMINISTRACJI (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie